5 boyutlu ultrason

5 boyutlu HD ekranlı ultrasonumuz hizmete girmiştir

5 boyutlu büyük HD ekranlı en gelişmiş kadın doğum ultrasonu bölgede ilk ve tek olarak sizin ve bebeğiniz için getirdik.

5 boyutlu ultrason nedir?

Yeni ultrasonumuz ense kalınlığı, kalp, beyin ve uzun kemikleri yarı otomatik olarak taramakta ve olabilecek anormallikleri insan hata payını en aza indirerek saptayabilmektedir.

5 boyutlu ultrason

 

HD görüntü kalitesi

Yeni ultrasonumuz yüksek çözünürlüklü HD görüntü kalitesi sunmaktadır. Bunun ne demek olduğunu eski televizyonlardaki ve yeni HD televizyonlarındaki görüntü kalitesi farkını gözönü getirerek kafanızda canlandırabilirsiniz.

 

 

untitled31

 

Advanced feto realistic view 

Advanced feto realistic view özelliği ile ışık yönü kontrollü verilerek ilk aylardan itibaren çok daha gerçeğe yakın 4 boyutlu görüntüler elde etmek mümkün olmaktadır

 

 

 

img_WS80A_14

 

Hello Mom

Hello mom özelliği sayesinde akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz aplikasiyonla doktorunuzun çektiği görüntüler anında kablosuz olarak iletilmekte ve dilerseniz bunları kolayca yakınlarınızla paylaşma olanağı doğmaktadır.

 

 

 


accuvix_a30_tech_08

Elastoscan 

Elastoscan özelliği ile dokuların renkli haritası elde edilmekte ve bu yolla kanser erken tanısında bir adım öne geçilebilmektedir.